شما اینجا هستید: صفحه اصلی » ساخت صفحه 404 وردپرس بدون افزونه

ساخت صفحه 404 وردپرس بدون افزونه

ساخت صفحه 404 وردپرس بدون افزونه

توضیحات

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی دستیار وب. امروز تصمیم گرفتیم آموزش طراحی صفحه 404 وردپرس را برای شما آماده کنیم تا با استفاده از چند خط کد ساده و بدون نیاز به افزونه صفحه خطای 404 زیبا روی سایت خود داشته باشید.پیش نیاز این آموزش آشنایی با html و css اما اگر با آن ها آشنا نیستید نگران نباشید، چون ما کدهای آماده در اختیار شما قرار میدهیم که میتوانید صرفا با یک کپی و پیست ساده چنین صفحه 404 زیبایی را روی سایت وردپرسی خود داشته باشید.ضمن اینکه این کدها به صورت فایل در اختیار شما قرار گرفته که از همین پست میتوانید دانلود بفرمایید.

مراحل ساخت صفحه 404 انیمیشنی در وردپرس

  1. فایل های ضمیمه را دانلود نمایید
  2. فایل 404.php را به فولدر تم خود منتقل کنید
  3. فایل 404.css را به فولدر css تم خود منتقل کنید

سپس جهت فراخوانی فایل css کد زیر را به فایل function.php اضافه نمایید.در نهایت آدرسی که در سایت شما وجود ندارد را جست و جو کرده تا صفحه 404 خود را مشاهده نمایید به عنوان مثال https://dastyarweb.com/error

function dw_add_theme() {
    if (!is_admin()) {
      wp_enqueue_style( '404', get_template_directory_uri().'/css/404.css');
	}
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'dw_add_theme' );

طراحی صفحه 404 با افزونه

کاربرانی که تمایلی به استفاده از کد را ندارند می توانند از افزونه صفحه خطای 404page استفاده کنند. این افزونه توانسته تا کنون بیش از 90 هزار دانلود و نصب فعال را در مخزن وردپرس به نام خود ثبت کند. برای استفاده از این افزونه کافیست بعد از نصب به منوی برگه ها بروید و یک برگه با نام و نامک دلخواه ایجاد کنید، سپس تصاویر، متنون یا کدهای html خود را در آن قرار دهید و ذخیره کنید. در نهایت از تنظیمات افزونه، برگه ای که ساختید را انتخاب کنید.به همین راحتی!

نظرات
دیدگاه و سوالات قبل از خرید
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید