حذف صفرهای قیمت و تبدیل تومان به هزار تومان در ووکامرس بدون افزونه
حذف صفرهای قیمت و تبدیل تومان به هزار تومان در ووکامرس بدون افزونه

حذف صفرهای قیمت ووکامرس

در این مقاله به شما آموزش می دهیم تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و بدون استفاده از افزونه، صفرهای قیمت ووکامرس را حذف نمایید یا به نوعی تومان را به هزار تومان تبدیل کنید. این آموزش برای اولین بار در وبسایت دستیار وب و به رایگان برای شما کاربران گرامی آماده شده. مسلما این مورد ارتباطی به کارایی یا سئو وبسایت ما ندارد اما با حذف صفرها، قیمت ها خلاصه شده و جذابیت بیشتری برای کاربر دارد.

تبدیل تومان به هزار تومان در ووکامرس

1: جهت حذف صفرهای اضافه و تبدیل تومان به هزار تومان کد زیر را درون فایل functions.php قالب خود قرار داده و آن را ذخیره کنید.

/*remove zero [dastyarweb.com]*/
function dastyarweb_remove_zero($price, $product) {
    global $post, $blog_id;
    $product = wc_get_product( $post_id );
    $post_id = $post->ID;
    $price = ($price/1000);
    return $price;
}
add_filter('woocommerce_get_price', 'dastyarweb_remove_zero', 10, 2);

2: پلاگین درگاه بانکی خود را مانند زرین پال نصب کنید. سپس از پیکربندی ووکامرس در قسمت واحد های پولی هزار تومان را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید درگاه بانکی شما باید از واحد هزار تومان پشتیبانی کند در غیر این صورت قیمت های شما به همان مبلغی که در سایت نمایش داده شده به درگاه متصل خواهد شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لینک کوتاه:
امیر پروانه هستم مدیر وبسایت دستیار وب، بیش از 7 سال در زمینه طراحی وب و گرافیک فعالیت میکنم. هدف از خلق وبسایت دستیار وب،گسترش و حمایت از کسب و کارهای آنلاین و به اشتراک گذاشتن تجربیات مفیدیست که در این مدت به دست آورده ام
صفحات رسمی و تماس با من