جلوگیری از برش تصاویر وردپرس

شما اینجا هستید:
جلوگیری از برش تصاویر وردپرس

سایز تصاویر در وردپرس

جلوگیری از برش تصاویر وردپرس | سیستم مدیریت محتوا وردپرس به صورت خودکار تصاویری که در آن آپلود شده را در سایزهای پیشفرض برش میدهد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به این سایزهای کراپ شده نیاز نداشته باشید چراکه باعث سریعتر پر شدن فضای هاست شما می شود. فرض کنید 2000 تصویر در وردپرس آپلود کرده اید که هر کدام از آن ها در سه سایز مختلف برش خورده باشد در صورتی که شما فقط یک سایز آن را نیاز دارید در این صورت شما 4000 تصویر بدون استفاده در سرور خود دارید که هرچه تصاویر شما بیشتر شود این رقم نیز افزایش می یابد! در این مقاله ما افزونه ای را به شما معرفی میکنیم که میتوانید با استفاده از آن برای همیشه این مشکل را برطرف سازید.

جلوگیری از برش تصاویر وردپرس با افزونه Stop Generating Image Sizes

افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم پلاگین Stop Generating Image Sizes می باشد که در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و بیش از 10 هزار نصب فعال را به خود اختصاص داده. تنها کاری که شما نیاز است انجام دهید این است که به صفحه پلاگین بروید و آن را نصب و فعال کنید کنید سپس به قسمت تنظیمات افزونه رفته و سایزهایی که نمیخواهید کراپ شوند را انتخاب کرده و ذخیره کنید. از آن پس هر تصویری که در وردپرس آپلود شود در سایزهایی که غیرفعال کرده اید برش نخواهند خورد.

حذف تصاویر اضافه وردپرس

چگونه تصاویر قبلی که برش خودکار خورده اند را حذف کنیم؟

شاید با خودتان بگویید پس تکلیف تصاویری که از قبل برش خورده اند چه می شود؟ در این مورد باید خدمتتان عرض کنیم که نگران نباشید، ما برای این مشکل هم راه حلی داریم که در مقاله بعدی خدمتتان توضیح خواهیم داد.برای مشاهده مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.


نظرات
دیدگاه و سوالات قبل از خرید
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید