در حال بارگزاری

دستیار وب

50 درصد تخفیف ویژه به مناسبت عید سعید فطر فقط تا 13 اردیبهشت
کد تخفیف: fitr
روز
:
ساعت
:
دقیقه
:
ثانیه
50 درصد تخفیف ویژه به مناسبت عید سعید فطر فقط تا 13 اردیبهشت
روز
:
ساعت
:
دقیقه
:
ثانیه
کد تخفیف: fitr

خرید از سایت به منزله موافقت شما با قوانین دستیار وب می باشد

 • سوالات قبل از خرید
  سوالات قبل از خرید را می توانید در صفحه همان محصول در بخش دیدگاه ارسال نمایید یا با آی دی پشتیبانی تلگرام در تماس باشید
 • سوالات بعد از خرید
  سوالات بعد از خرید را می توانید در بخش تیکت یا در صورت ضروری بودن با پشتیبان تلگرام مطرح نمایید . پاسخگویی بین 10 دقیقه تا 8 ساعت زمانبر می باشد
 • لایسنس
  تمامی قالب های طراحی شده توسط دستیار وب دارای لایسنس بوده و فقط روی یک دامنه قابل نصب هستند. هر لایسنس فقط محدودیت 3 بار ریست از طرف دستیار وب را دارد و هرگونه مشکلات احتمالی مانند فعال نشدن لایسنس ها بر عهده خریدار می باشد بنابراین قبل از تغییر دامنه، حذف یا انتقال سایت ابتدا لایسنس را غیرفعال نمایید تا بتوانید بدون مشکل مجددا آن را فعال کنید. لازم به ذکر است در مورد فعال یا غیرفعال سازی لایسنس هیچ محدودیتی ندارید.
 • پیش نیاز نصب
  جهت نصب و فعال سازی محصولاتی که توسط دستیار وب تولید شده اند می بایست آخرین نسخه لودر سورس گاردین روی هاست شما فعال باشد.
 • نصب قالب
  قالب هایی که آموزش نصب ندارند، از طرف پشتیبان دستیار وب یکبار و به صورت رایگان نصب خواهند شد اما قالب هایی که آموزش نصب دارند شامل نصب رایگان نیستند و نصب از طرف دستیار وب 25000 تومان هزینه دارد.
 • سفارشی سازی
  هرگونه سفارشی سازی از طرف دستیار وب با دریافت هزینه امکان پذیر است و شامل پشتیبانی رایگان نمی باشد.
 • بروزرسانی محصولات
  آموزش ها و قالب هایی که توسط دستیار وب تولید شده اند شامل بروزرسانی رایگان هستند و خریداران محترم از بخش حساب کاربری به آن دسترسی دارند. در صورت مشاهده هرگونه مشکل، می توانید آن را در بخش تیکت یا تلگرام با ما مطرح نمایید تا در سریعترین زمان مشکل برطرف و نسخه بروزرسانی منتشر شود.
 • گارانتی محصولات
  تمامی محصولاتی که در دستیار وب منتشر شده اند، در صورتی که دارای نقص فنی بحرانی باشند یا ویژگی هایی که در صفحه محصول وجود دارد را نداشته باشند شامل گارانتی بازگشت وجه هستند.
 • تخلفات
  هرگونه کپی برداری از محصولات، استفاده از منابع دستیار وب مانند پست ها و تصاویر، هرگونه سو استفاده تجاری از محصولات مانند فروش لایسنس ها، انتشار آموزش های خریداری شده و مواردی که باعث خسارت به وبسایت دستیار وب بوده همچنین هرگونه بی ادبی، توهین و فحاشی تخلف محسوب شده و اکانت فرد متخلف برای همیشه مسدود خواهد شد.